Big Brother VIP Kosova në TVALB

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët lëvizin nga vendi kur thirret ezani (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu tregon se pse sot u zgjua keq nga gjumi (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e presin me duartrokitje Vedatin në oborr (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

“O shpirti”, Andi dhe Gresa tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Melisa, eja në dhomën e rrëfimeve”, Andi bën shaka me të (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa, Dafina e Gresa thonë emrat e banorëve që iu pëlqejnë (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ndonëse s’kanë raporte fort të mira, Andi përgatit mëngjes për Atdheun (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Kam krijuar pak distancë”, kujt po i largohet Melisa? (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheut i del një problem shëndetësor, pati nevojë për mjek (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Xhuli ka taktikë shumë të fortë”, thotë Dafina (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati çudit edhe Vivin, ia qëllon numrin që kishte në mendje (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi – Andit: Gresa, pa sherr e shkreta (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena “e shokuar” nga reagimi i disa banorëve për fjalën eksitim (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi thotë se pati ofendime nga Xhuli në lavanderi (VIDEO)

2023-02-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Jemi pëlqyer dhe kemi qenë në njoftim e sipër deri para se të hyja në BBVK”, për kë e ka fjalën Xhuli? (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi dëgjon fshehurazi bisedën në mes të Xhulit dhe Mbresës në lavanderi (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Andi është piuni më i madh i Stresit brenda BBVK-së”, thotë Xhuli (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli: Gabimi im më i madh këtu është ofendimi që i bëra Stresit duke e quajtur “legen” (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi-Gresës: A e din kur njeriu është për ty? Kur gjendet për ty edhe në momentet më të vështira (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Tash je në lidhje serioze”, Stresi tallet me Atdheun (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Kam nevojë ta operoj hundën – nuk e kam të devijuar, por e kam të maltretuar (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sfida e tapave nga “B52”, banorët mbledhin tapa në vlerë prej 590 eurove (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi flet për Vedatin: Je vet prind, mos e provofsh kurrë me t’i ndodhë fëmijës tënd ai send (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Vedatin e njoh vetëm nga TV, ai nuk e din që unë kam bërë burg për të shkuar tek Kejsi (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Kamerier bima do kepaq”, Vedati e Arta me histori qesharake (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova

“Rroga minimale në Kosovë është tre mijë euro”, batuta e Vedatit dhe reagimi i Brunos (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova

“Më ke nxehur shumë”, i thotë Gresa-Andit, pasi ai bëhet “xheloz” për veshjen e saj (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova

Gresa nderon Vedatin duke “ia marrë dorën”, vajzat e tjera këndojnë ‘tallava’ (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova

Big Brothe“Gjej tapat dhe fito” – Sfida më e re e banorëve nga pija energjike “B52” (VIDEO)r Vip Kosova

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli nuk ndalon së shprehuri simpatinë, ia puth edhe shpinën Atdheut (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Arta ushtron këngën me Brunon, Vedati s’i ndalon batutat e tij (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena ankohet: Ka papastërti në shtëpi, tmerr (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi thotë se ka qejf të bëjë një këngë me Taynan: Është kapaku për rep (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi bën “sallto” të dyfishtë për ta puthur Gresën (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati ia qëllon numrave që Arta mendon, Melisa beson se ai është magjistar (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Djemtë e BBVK argëtohen me top në oborrin e shtëpisë (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi puth Gresën, Vivi iu merr lakmi (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Momenti kur “Spiderman” kërkon nga banorët t’ia ndezin cigare (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa i tregon Vivit çfarë letre pati marr nga një mashkull (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Allah në dorë tane”, Vedati e quan shejtan “Spiderman-in” (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Spiderman” luan me top, Stresi i lutet Zotit (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Jashtë bie borë, Xhuli grin spinaqin (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Thikë në zemër”, çka e tmerroi Stresin? (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Spiderman” acaron banorët derisa po e bënin listën për ushqime (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno lexon zarfin, kjo sfidë priti banorët për të pasur rrymë (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët bëhen “qull” për sfidën e energjisë , s’i lë rehat as “Spiderman” (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sfida e energjisë përplas Melisën me Brunon (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno, Dafina dhe Artani flasin për krijimin e një kënge të re brenda (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“A është shenjë”, Andi tregon çfarë rastësie pati me Gresën (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani tregon një gjë të veçantë për gruan e tij (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Big Brother Vip Kosova Banoret

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët shijojnë edhe motin e ftohtë, pinë kafe në oborr (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vazhdon tema e shejtanit, Vedati: Ka hy në njerëz (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“S’ka dimër të ftohtë, ka rroga të këqija”, thotë Vedati (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët zgjohen nën ritmin e këngës që krijuan brenda (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

U bë temë në prime të BBVK nga Juli e Stresi, Noizy reagon

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Derisa banorët po flinin, Melisa foli me Blastën për Xhulin (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati “frikësohet” prej “shejtanit”, ndez qiriun në dhomën e gjumit (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Thonë shejtani pi birra”, Vedati shkrin së qeshuri Artanin (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa thotë se ka “njerëz të fëlliqur” brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-01-31

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Vivien të puth Geti”, Getinjo i dërgon mesazh nga koncerti (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien befasohet nga nëna: Të lutem mos bëj aq shumë debate, ti nuk je asi tipi (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Cila është përqindja e buxhetit që fituan banorët për këtë javë?

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati – Stresit: Të kam parë se emocionohesh nga dronët si fëmijë i vogël, as vajzat e mia s’bëjnë ashtu (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Getinjo i veshur si personazhi i animuar ‘Spiderman’ e demolon dhomën e gjumit (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien me letra dhe befasi të shumta të bëra nga Getinjo (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Nominime zinxhir”, banorët bëjnë nominimet përballë njëri-tjetrit (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi tha se ish-gruaja e tij po lufton me jetën, reagon Olti (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ti më shumë flet me publikun se me banorë”, Vedati përplaset me Stresin (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

‘Spiderman’ futet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, banorët e kanë të ndalur komunikimin me të (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Kemi fjetur me një krevat, bashkë”, thotë Stresi duke diskutuar për shoqërinë me Atdheun (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi tregon se ish-gruaja e tij po lufton me jetën, Vedati i thotë se duhej të ishte me të e jo në Big Brother (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“As 5 centë nuk i vë bast në lidhjen e tyre”, Stresi me dyshime në lidhjen e Atdheut me Xhulin (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Ish-gruaja ime vuan nga dy tumore në kokë, e dinë familja dhe shumë njerëz në Tiranë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Po ndihem e shfrytëzuar”, Mbresa thotë se Xhuli dhe Stresi i luajnë disa role (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“E luajte të fortin me mua”, përplasen Stresi e Atdheu (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe triumfi i tij në lojën më eminente “Monopoly” (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli “xheloze” në Atdheun (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli-Himenës: Mos hi në territor timin, Atdheu: Unë nuk jam pronë e askujt (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Puthje, ledhatime e përplasje”, gjithçka çfarë ndodhi mes Atdheut e Xhulit këtë javë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli: Unë nuk dal prej shtëpisë pa dalë Stresi (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Olti “shfajëson” Stresin, ai lumturohet pafund, thotë “pasha Zotin unë s’kam faj” (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Noizy, ço ma shumë rroba, se janë ka mbyten për ty krejt (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli-Mbresës: “Stresi të qon me pi ujë e të kthen pa pi ujë” (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Erdhën rrobat nga Noizy” – ‘pranku’ i Mbresës dhe Stresit kundër Xhulit (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i referohet Mbresës si “Prokurore e Përgjithshme e Big Brother VIP Kosova” (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“A je gjarpër a s’je”, Mbresa përplaset me Stresin (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Sa për mu mbushe qepë krejt shpinë”, Xhuli përplaset edhe me Himenën (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina-Xhuli: Bëje bukën e mos na përmend vazhdimisht, se edhe të tjerët dinë të gatuajnë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Përplasje e ashpër mes vajzave, Vivien e quan Xhulin “derr” (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Çështja e Benit? Atdheu ia përmend Andit raportin në fillim mes Stresit dhe Gresës (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina kundër Xhulit: Të gjithë dimë të gatuajmë, unë jetoj vetëm në Prishtinë që kur isha 14 vjeçe

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Të gjithë “bashkë” kundër Xhulit – akuzat, kritikat dhe komentet pikante mbi banoren e BBVK-së (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

‘Spiderman’ do të futet sonte në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Fillon nata Prime e Big Brother VIP Kosova, ju presin shumë surpriza

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati tregon për një aksident që i kishte ndodhur gjatë xhirimeve në aeroport (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi ngjyrosë vetullat për Prime, Gresa dhe Vedati i dalin kundër (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pos vajzave, edhe djemtë bëhen gati deri në detaje për spektaklin e sotëm Prime (FOTO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno thotë se “Xhuli është punëtore”, Artani pajtohet me të (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Cili është kushti i Stresit për t’ia mundësuar Andit marrjen e nënshtetësisë së Shqipërisë? (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

E paprecedentë – Mbresa pastron flokët në lavamanin e kuzhinës së shtëpisë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Spektakli Prime i mbrëmjes së sotme, me nominime dhe shumë surpriza të tjera nga “Vëllai i Madh” (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa, Vedati, Bruno e Dafina flasin për dhunën në familje (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët sonte pritet të shkëlqejnë, pasi për grimin dhe flokët e tyre do të përkujdeset “Studio Durimi”

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juli tregon arsyen se pse u mërzit sot (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Getinjo s’ndalon me dhurata për Vivien, i çon fustan për Prime (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“T’i ha gishtat ty”, Xhuli i thotë Atdheut se nuk e ka për lojë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Përlotet Juli, Artani e ngushëllon (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati detyrohet të bëjë diçka të pazakontë në shtëpi (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Po luanin me top, Atdheut i ndodh e papritura (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Arta e acaruar me Melisën: “S’është punë vjedhje këtu” (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sërish parashuta mbi shtëpi, surprizohet Himena (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“E therën me thikë”, Artani tregon se Cima u pati kërcënuar disa herë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“A i njeh vampirët e natës?”, Vedati flet për një kamerë të fshehtë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“A po më lëshon”, Xhuli nervozohet me Atdheun (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Tung e ke”, Arta përplaset me Melisën (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati shkakton të qeshura që në mëngjes (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbani të qeshurat, Vedati zgjon Artanin me super humor (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa: Pas ndarjes e kuptova se ish i dashuri kishte shkuar me një shoqe timen (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Unë po dal kriminele”, çka po flet Mbresa? (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu tregon pse s’reagoi për Stresin kur u zu me Xhulin (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa – Andit: E di që nuk mundesh të qëndrosh larg meje (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Gresa surprizohen me një bluzë nga fansat e tyre (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

“A s’të vret kjo gjë?”, Melisa ia përmend Atdheut “lidhjen” e Xhulit nga jashtë (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Nuk e mbaruan në kohë, por nuk u dorëzuan – banorët përfundojnë sfidën e Art Motion (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa pyet Atdheun: Ki besim te Xhuli? – Kjo është përgjigja e tij (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana derisa e shikon fotografinë: Sa i bukur është Atdheu (VIDEO)

2023-01-30

Big Brother Vip Kosova Banoret

Befason Shota: Juli deshi të lidhet me Getinjon, ai nuk u mor me të (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Nuk e di ndoshta në të ardhmen”/A do të jetë Meriton Mjekiqi pjesë e BBVK? (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Habit Shota: Juli nuk ka shanse t’i afrohet Dafinës, e le më ta rrah. Nuk ka guxim! (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati ngjallë të qeshura me batutat e tij teksa plotëson ‘puzzle’ (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien e përfundon e para sfiden e Art Motion me puzzle (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati: Asnjëherë nuk kam montuar ‘puzzle’ më të vështirë (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Me Melisën nuk u ndanë mirë/ Si e komenton ish-protagonisti i “Përputhen”, Fationi hyrjen e saj në BBVK? (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Kam dyshimet e mia për Andin, dua ta njoh jashtë”, vëllai i Gresës e komenton lidhjen e dyshes (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

E zbuloi, shoku i ngushtë i Atdheut, Fationi: Juli i ka pëlqyer atij qëkur e ka parë në plazh (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Më shpejtë e ka zënë Atdheu- Julin, se unë parkingun para banesës”, Shota komenton lidhjen e tyre përmes një meme!

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Lidhja Juli – Atdhe, familja Nura me letër emocionuese: Shqiponja jonë, të qëndrojmë prapa (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sfida e buxhetit për banorët, plotësimi i puzzles nga Art Motion (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati vazhdon me batuta: Vëllai i Vogël t’i kam lënë paret tek lulet (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi, Gresës: Je shumë e mençur, ta dua shumë trurin (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juli tregon se zemra i rrahu fortë kur Atdheu hyri në BBVK (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi, Mbresës: Pasha kokën e nënës nuk ta bëjë me hile (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“S’po rrehet Bruce Lee pa pi çaj”, Vedati tregon një ngjarje interesante (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Bukë e sheqer”, Vedati dhe Stresi flasin për kohën e fëmijërisë (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati i asiston Dafinës në pastrimin e dyshemes (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati i fillon ushtrimet, Melisa e motivon (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Një fytyrë sikur t’i kishte humbur kuleta”, Vedati vazhdon me batutat e tij (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati, Himenës: Kujdes mikrofonin se vetëm kur të del një dorë prej kamerës (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Për ty atdhe” këndohet nga Bruno dhe Vedati (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Çfarë ka bërë njëra për vaj?” Atdheu ngacmon Gresën (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina teksa flet për Melisën: Shumë ‘fake’ (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juli: Tash e pelqej Atdheun, nuk mundem me stopu veten (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena, Julit: Zoti falë, Himena jo, Himena të jep mundësi (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena, Julit: Unë di shumë më shumë sa ty nuk ta merr mendja çka ke lënë jashtë (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien: Getinjo vazhdimisht më ka dhënë indikacione se po më pret (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani për lidhjen mes Getinjos dhe Vivien: Do të jetë shumë më lehtë për ju (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno: Andi nuk mendoj se mund ta përballojë Gresën jashtë (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi i tregon Stresit arsyen se pse i ka prishur raportet me Atdheun (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“A e di sa më qetëson?”, puthje të shumta mes Gresës dhe Andit (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mesazh nga droni për Blastën, ai lumturohet (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi, Stresit: Je legjendë (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena dhe Melisa me një vallëzim provokues (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa, Artanit: Pse je sqaruar me Stresin, i ke frikë? (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Je gjarpër”, vazhdon debati i ashpër mes Stresit dhe Mbresës (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi, Mbresës: Mezi pres të bie në nominim me ty dhe Julianën (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Kam menduar se je më i zgjuar se kaq”, përplasje mes Stresit dhe Mbresës (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa, Stresit: Më dhimbesh kur thua se e di me kë po rri (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët të hatëruar me Julianën, thonë se ua përmend ushqimin (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Gresa qëndrojnë të përqafuar me njëri-tjetrin (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa e kritikon Atdheun: Ndryshe je kur je vetëm, ndryshe kur je i rrethuar nga të tjerët (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i tregon Andit: Për shuplakën i kam kërkuar falje disa herë Julit (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Momenti kur Melisa e heq bluzën dhe refuzon t’i japë kompliment Julit (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu dhe Juli nuk i ndalin puthjet (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu e këshillon Julin: Mund të bëni debat të mirëfilltë me Stresin (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno dhe Artani, të parët që marrin tretmane nga “Fresh Look Aesthetics” (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët të lumtur me shërbimet e “Fresh Look Aesthetics” (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina dhe Melisa debatojnë për enët: Nuk të njoh dhe s’dua të të njoh (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Një mëngjes më ndryshe sot për banorët (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ndodh puthja e parë mes Atdheut dhe Julianës (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Loja me shishe, banorët i japin komplimente njëri-tjetrit (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi, Andit: Kurdo që dal nga këtu, do të shpallem ekspert i parashikimeve (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Tmerr”, Bruno tregon se cila është gjëja që e rëndon shpirtërisht në shtëpi (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu për Stresin: Burri që është burrë nuk zihet me femra (VIDEO)

2023-01-29

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi, Stresit: Më kënaq Gresa (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Fitimtar i kësaj loje do të jetë ai që s’është tjetërsuar kurrë, s’e shoh veten fitues (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu: Pse s’e bëjnë që nga çmimi i madh të heqin nga 2 mijë euro për banorin që ofendon? (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu: Melisa i ka fjalët në majë të gjuhës, është peshkaqen në horoskop (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Kontrollet e rrepta në aeroporte, Blasta dhe Gresa tregojnë nga një rast të çuditshëm (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ta zëmë jemi në një shtrat”, Atdheu ngacmon Melisën (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina për Julianën: Dëshiron të marrë vëmendje (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina shpërthen në lot teksa rrëfen për një periudhë të rëndë të jetës (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Biseda me kode”, Blasta thotë nuk ka pasur të bëjë asgjë me banorët e tjerë (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina për Julianën: Është nga Drenica dhe thotë ‘akoma’ (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati tregon një skenë qesharake para një koncerti (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati i kërkon Andit t’i bëjë foto para luleve (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Prej të hënës aktivizohem”, Vedati diskuton me banorët për atë që ndodhi në “Prime” (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi tregon një barsoletë të krijuar prej vetes, Vedati largohet (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati flet për “Stand Up”-in që e realizoi vite më parë (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu: Dyshoj që kjo është lojë në mes të Stresit dhe Xhulit nga jashtë (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

FinancaIndustriBujqësi Shëndet Kulturë On Intervista Të Tjera Teksa flisnin për luftën, Vedati tregon një ngjarje qesharake (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa, Julianës: Kam pritur se je më e zgjuar se kaq (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Bisedat me kode”, Mbresa thotë se nuk e ka kuptuar Blastën (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ndien dhimbje në gishtin tregues, Atdheu i kërkon Julianës t’ia puthë (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu: Nëse e shoh një femër duke e shkelur treni, gjuhem para saj (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Monopoly”, banorët sfidohen me lojën më të famshme në botë për “sfidën e kapitenit” (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena përplaset me Julianën: E përqafoj Atdheun kur të më teket, ti s’mundesh me ma ndalu (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Jam më e fortë vetëm në lojë se sa bashkë me dikë”, Xhuli dhe Atdheu flasin për raportin mes tyre (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa-Xhuli: Më shumë bën lojë ti se Atdheu, nuk iu besojë juve (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët flasin për banoren më të re, Dafinën (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Bane gabim se gjynah”, Atdheu dhe Xhuli flasin për përplasjen me Stresin (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Dua ta adoptoj një fëmijë, ndoshta vitin tjetër”, Melisa diskuton me Blastan (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Shkaku i djalit e kemi një lloj raporti”, Melisa e pyet Blastan pse u nda nga gruaja (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Merre qeben se ankohet Geti”, Vedati kujdeset që Vivien mos ta ketë ftohtë (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Më ka dalë goja prej vendit”, Vedati e tregon një rast tek dentisti, banorët nuk ndalen së qeshuri (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pa dashje, Arta dhe Gresa shkëmbejnë puthje në buzë (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“O hajde Vedat”, të gjithë ngritën në këmbë për Vedatin (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Nëse kemi me vdek, kemi me vdek komplet familja”, Himena flet për babin e saj që ishte në UÇK (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbrëmë e befasoi të bijën në BBVK, por a e dini kush është nëna e Mbresës? (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ama të paqi”, Andi nuk i ndahet Gresës (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Tregoji Stres që ka burg”, Melisa nuk i beson Atdheut se ka burg në Big Brother (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Që dy muaj s’më ka dërguar asgjë”, për kë po fliste Xhuli? (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Si ranë banorët pre e “prank-ut” të Alaudinit? (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

Krejt çka ndodhi mbrëmë në Prime të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-28

Big Brother Vip Kosova Banoret

‘Nysat’ vazhdojnë të argëtohen pafund me muzikën e DJ-ve të përzgjedhur (FOTO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët surprizohen me dhurata nga markat: Comodita, ArtMotion, Zhabari Print dhe Luxury Studio (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dolën barazim në “Sfidën e Kapitenit”, Stresi e Artani e dhurojnë dyshekun e Comoditas për një familje (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli triumfon në sfidën e Ciao Bertos, kolltuku i saj do të ridizajnohet dhe do të dalë në shitje (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dafina Dauti – banorja tjetër e re që i bashkohet kastit të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Rikthehet Gresa, e shpëton “Kutia e fatit” (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa eliminohet nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa futet në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, banorët shfaqin reagime “të çuditshme” (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani: Lojën mundesh me fitu edhe me debate konstruktive e pa ofendime (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Anita nuk mund të mbaj lotët, tregon se është 10 vjetori i vdekjes së nënës së saj (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Plot lot e emocione, Mbresa takohet me nënën e saj (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa Lleshi – banorja më e re e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“I ka mbajt tre puna”, Mbresa nën lot, rrëfehet për sakrificat e nënës së saj (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Befasohen vajzat, marrin dhurata të personalizuara nga VZ Fashion (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani: Lojën mundesh ta fitosh edhe me debate konstruktive e pa ofendime, e jo si Stresi e Xhuli (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa: Jam e gatshme të sakrifikojë për Andin (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi për Gresën: Ndjesi të tillë nuk kam pasur kurrë për dikë (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno: Jam pro debateve, por gjërat ndryshojnë kur përmendet familja, këtë se toleroj kurrë (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli: Jam ‘single’, jam në Big Brother dhe jam me Atdheun (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Eskalon situata në Prime – Xhuli e quan Stresin “legen”, ky i fundit kërkon reagimin e produksionit (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Nuk më ka pëlqyer askush deri tani, do të dal ashtu siç kam hyrë (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu dhe Stresi “pajtohen” për ta prishur miqësinë e tyre (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbyllet televotimi për të nominuarit

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu: Më vjen keq për atë personin jashtë që ka shpenzuar para t’i blejë Xhulit trëndafila (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli flet për njohjen jashtë: Gjërat që i lë pezull, t’i merr tjetri kur nuk je i vendosur (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu tregon se a është duke bërë lojë (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli e lidhur me dikë jashtë? (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli: Stresi po luan lojë të pisët, debaton me mua për ta siguruar qëndrimin në shtëpi (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Juliana” i përplasë Atdheun e Stresin (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Olti dhe Anita komentojnë ndikimin e Atdheut në lojën e Xhulit në BBVK (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

FotoVideoGrafikë Ekonomi Shëndet Kulturë On Intervista Të Tjera Atdheu ka thyer rregullin bazë të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Marrëveshje” me produksionin për të hyrë në mes të Andit dhe Gresës? Sqarohet Mbresa (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu për raportin me Xhulin: S’ ka lindur dashuria ende, dashuria është fjalë e madhe (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli: I kushtova më shumë kohë Atdheut, javën tjetër do t’i kthehem edhe kuzhinës (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Nuk i respektuan rregullat, dënohen Atdheu, Mbresa dhe Blasta (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bisedat me kode në mes të Blastës dhe Mbresës, të dytë e mohojnë ta kenë bërë me vetëdije (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Anita drejtuar Mbresës: Mos ndërhyj brenda një çifti dhe bëhu më pozitive (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Vëllai i Madh” ka vendosur që t’iu jap një mundësi të dytë tre prej banorëve përmes “Kutisë së fatit” (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ganja drejtuar Atdheut: Mos ndalo se Xhuli do të ta jap një shkëndijë, do të këndoj në dasmën tuaj (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Vëllai i Madh” surprizon që në nisje të spektaklit – jo një, por dy hyrje të reja sonte

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Nis nata Prime e Big Brother VIP Kosova, ju presin shumë befasi

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Kesh tu i thye dhëmbët”, Andi i ankohet Xhulit se i qëlloi plastikë brenda në pite (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu i prerë ndaj Brunos: Mos i thuaj “faleminderit e dashur” Xhulit, ka kush i thotë ashtu (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Blasta: Kali ia futi ‘sprint’ me Zaimina Vasjarin mbi të, nuk ishte i trajnuar për mot me borë (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli dhe Atdheu nuk i kursejnë përqafimet për njëri-tjetrin (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli shfaqet me dresin e Cimës, të cilin Stresi ia kishte kthyer Artanit (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati rrëfen ngjarjen qesharake gjatë xhirimeve tek një skeç i “Stupcave” (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pas “marrëveshjes për Xhulin”, Atdheu ia prenë flokët Stresit (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Kush do të eliminohet dhe a do të ketë hyrje të reja? Përgjigjet i kuptoni sonte në Prime (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Dashuria e vërtetë në BBVK janë Vivi me Getin dhe Andi me Gresën (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu ia jep dorën Julit: Përhajër, u prishëm me Mbresën (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Parashutisti surprizon Andin dhe Gresën me mesazhin “Team Andi, team Gresa” (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa “ngrihet”, Vedati e ngacmon: E ka shikimin e shqiponjës, e thellë në mendime (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juli e motivon Brunon derisa ushtronin bashkë (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Si derr, e paditur, ke mbet për hatër”, eskalon debati mes Vivit, Xhulit e Stresit

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien surprizohet, Getinjo i dërgon buqetë me lule (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Çka do bëhet me Keisin?”, ja si përgjigjet Stresi (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ndodh “përplasja” e parë mes Xhulit dhe Atdheut (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi s’ndalon së foluri për Xhulin, rrëfehet tek Vivien (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Çka do të ndodhë?”, Stresi dhe Vivien kuriozë për sonte (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pos Xhulit, Atdheu i tha edhe dikujt “o shpirt” (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno paska një veti të veçantë, tregon talentin për futboll (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa e pyet Andin nëse ka gabuar me përgjigjen në pyetjen nga Instagrami (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi zgjohet me entuziazëm, ia përgatit Gresës mëngjesin (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien vallëzon nën ritmin e këngës së Getit dhe Anës (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“6 ditë kam nejt në Bllacë”, Vedati rrëfen historinë në stacionin e trenit (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa, Artës: A kishe dashtë me ditë ditën kur je ngjizë? (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Për çka s’do ta pyes Artani kurrë Vedatin brenda shtëpisë? (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Me maska e kallashnikova”, Vedati tregon si serbët i nxorën me dhunë nga shtëpia

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Lufta në Kosovë, Vedati tregon një histori të frikshme (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa flet për një ngjarje rrëqethëse të luftës në Kosovë (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

“3 telefona i kom, me dashtë furtunë shkaktoj”, për çka po flet Atdheu? (VIDEO)

2023-01-27

Big Brother Vip Kosova Banoret

Me kërkesë të Atdheut, tash e tutje Stresi premton ta respektojë më shumë Xhulin (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Edhe kjo natë i gjen bashkë Atdheun dhe Xhulin, ledhatime e biseda pafund mes tyre

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

A po japin nga vetja për të qenë fitues të 200 mijë eurove? Përgjigjen të nominuarit (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa zbulon arsyet se pse Blasta “mund të jetë armik i saj në BBVK” (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Nëse del nesër, çfarë mendon se të ka penalizuar? Përgjigjet Gresa (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

A të janë harxhuar bateritë apo çfarë ndodhi që je fikur? Përgjigjet Mbresa (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa: Jam e ftohtë në raport me Andin sepse mundohem ta mbaj veten, kam respekt për familjarët e mi (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu zbulon arsyen e prishjes së shoqërisë me Andin – qenka një vajzë, por kush dhe pse? (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Xhuli e ka humbur 50% të lojës, që prej hyrjes së Atdheut në BBVK (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Pse kërkon falje fals dhe i bën të njëjtat veprime?”, Xhuli: Njerëzit harrojnë që jemi në lojë (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Kam respekt për Vedatin, por nuk më rrezikon as ai as askush sepse finalistët duken sikur unë (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa: Ndoshta duhet të zgjohem nga gjumi, ta bëj karakterin më të fortë (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Një qytetar kërkon të shkojë tek fitnesi i saj, Xhuli: Programet e mia janë vetëm për gratë dhe vajzat (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa tregon se “pse shpërthen gjithmonë vetëm në Prime?” (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Pse Stresi ka ndryshuar ndaj teje?”, Mbresa: Nuk ka qejf me më pas armike (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Në Prime kam me vesh fustanin”, banorët kënaqen duke qeshur me Vedatin (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

A është mërzitur kur dikush tjetër është zgjedhur “banor i preferuar”? Përgjigjet Stresi (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Pranoje që e dashuron Andin”, Gresa: Mund të jetë dashni, po pres edhe pak (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli tregon se çka pati Atdheu që nuk e patën djemtë e tjerë në shtëpi (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi drejtuar Xhulit: Nuk të pëlqej kurrë, s’je femër në shijet e mia (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Të nominuarit vazhdojnë të shijojnë darkën, i përgjigjen edhe pyetjeve të publikut (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Oh mi amore”, Andi dhe Gresa nuk i ndalin puthjet (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ti xheloze s’je, pse po i bën këto gjeste?”, Atdheu dhe Xhuli debatojnë për masazhin e Gresës (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Arta si një akrobate “profesioniste”, e mëson Gresën se si bëhen lëvizjet akrobatike (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa i bën masazh Atdheut, Xhuli “bëhet” xheloze (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“S’foli me babën”, Atdheu i tregon Artës se nuk flet me babain e tij (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu “super xheloz”, kur Blasta ia masazhon duart Xhulit (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena “rrëmben” masazhin e Vedatit, bashkë me plot të qeshura (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Skuadra e verdhë fiton lojën me topat e Ping-Pongut, humbësit detyrohen t’iu bëjnë masazh (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“I kam thënë gjyshes mos gabo të vdesësh këta tre muaj, sa jam në BBVK”, thotë Xhuli (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi zbulon detaje rreth marrëdhënies me vëllanë e tij, Reneo Lushajn (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Kur ndodhi tërmeti isha brenda, ia futa vrap e nuk e kam pritur as sigurimin (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Fatkeqësia më e madhe”, Xhuli ia përmend Stresit veshjen si femër (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i thotë Atdheut: Ti je i rrezikshëm, vjen nga një program dashurie (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Mos ndërhyj”, Stresi përplaset sërish me Atdheun (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu ka një kërkesë nga “Vëllai i Madh” për Xhulin (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno mashtrohet keq, Vedati dhe banorët i bëjnë një super “prank” (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati pyet regjinë: A jena bo budallë? (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ndodh puthja e parë mes Xhulit dhe Atdheut? (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno dhe Xhuli gatuajnë petulla për banorët (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sërish droni mbi shtëpi, surprizohet Vivien (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Nuk je ti Anton Çetta”, Stresi përplaset me Atdheun për Xhulin (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa s’ndjehet mirë, Andi i dhuron puthje (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“O shkrine se përmjeti”, Artani nuk i mban të qeshurat me Mbresën (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati shkrin së qeshuri banorët me ngjarjen që i ndodhi në fillim të karrierës (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Më degjeneruan mediat”, Stresi tregon historinë me çikën e tezës në klub (VIDEO)

2023-01-26

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli dhe Atdheu “ngjiten” me njëri-tjetrin, edhe gjumin duan ta bëjnë bashkë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi: Po të kisha fëmijë, e di se do të isha prindi më i mirë në botë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu me porosi për nënën e Xhulit: Faleminderit që e ke bërë këtë yll (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Për hir të dashurisë dhe fëmijës, a ishe kthyer tek ish-gruaja? – Përgjigjet Blasta (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Blasta e pyet Andin: A e dashuron Gresën? (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi vazhdon me sjellje të ashpra kundër Xhulit, e quan “rrence dhe të pasjellshme” (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien: Më mungon Getinjo dhe çdo cep i shtëpisë më kujton atë, por do të takohemi jashtë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Pasi e nominoi në natën Prime”, Lugati takohet me Era Istrefin (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi i dëshpëruar, thotë “t’i ketë humbur pesë kilogramë” që prej hyrjes në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati dhe Artani luajnë “futboll”, shpresojnë që po i ndjekë Edon Zhegrova (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati me përshëndetje të veçantë drejtuar vajzave të tij, Tokës dhe Lunës (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa “ngrihet”, Atdheu dhe Artani ia fusin dy cigare në gojë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu se lëshon këmbësh Xhulin, i vihet pas edhe në lavanderi (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli ia lyen buzët Atdheut, ai e pyet: “Pse me gishtin e mesit?” (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Cili është dënimi i “Vëllait të Madh” për Mbresën? (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët kujtojnë kohën kur argëtoheshin në borë me “sliçuka” (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa: Mund të provosh t’i shohësh gjërat e tjera, por gishti ta merr vëmendjen (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Çfarë zbuloi Vedati rreth Stupcave në bisedën me Mbresën? (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Parashuta sot surprizoi edhe Gresën (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ngri”, sfida e zë Atdheun mbi Xhulin (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien përlotet nga mesazhi i Getinjos (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Të puth Geti shumë”, Getinjo dërgon parashutë me mesazh për Vivien (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

“U sos veza”, Vedati dhe të tjerët ngrijnë në momente gatimi (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i nervozuar: Xhuli po bën lojë të trefishtë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani ndryshon stilin e flokëve (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli: Kam energji të tepruar dhe çka bëj këtu është vetëm 5% nga ajo që bëj jashtë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli tregon cilët banorë i njeh nga jashtë (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i thotë Atdheut se është në romancë me Xhulin, ky e mohon (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu shkrihet së qeshuri gjatë sfidës “ngrij-shkrij” (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova

Xhuli drejtuar Atdheut: Nuk dua dhurata të lira nga ti, se vet i blej të shtrenjta (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova

“Jam munduar ta bëj tortën më të mirë, por pa merak se do të ta kthej”, i thotë Xhuli-Atdheut (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova

Xhuli bie në grackën e Stresit dhe Atdheut, përgatitë tortë duke menduar se është ditëlindja e këtij të fundit (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova

Lidhje apo njohje? Diskutojnë – Andi, Xhuli, Atdheu, Vivien dhe Stresi (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova

Andi i definon gjërat me Gresën: Nuk ka shanse të jemi çift, pa dalë jashtë kësaj shtëpie (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova

Mbresa drejtuar Stresit: Ti mund t’i kesh të gjitha, ama je i pastër e pedant (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova

Himena: Kam botuar dy romane, shkruaj për femrat që janë pre e dhunës dhe dhimbjet e tyre (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa drejtuar Xhulit: Ti përzihesh gjithkund, mos i fut hundët gjithkah (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati në rolin e Gixhës, Andi nuk mund të ndalojë së qeshuri (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno dhe Stresi flasin për projekte të ardhshme muzikore, Mbresa reagon çuditshëm (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli kujdeset për këmbën e Atdheut, thotë se “truri i punon 100 kilometra në orë” (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi sërish surprizohet nga qielli (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi ka një mesazh për Getinjon (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi tregon nëse ka dëshirë t’i shohë Xhulin dhe Atdheun në lidhje (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati gjen një letër emocionuese në rrobat e tij (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Arta e pa në ëndërr Ganën, por si? (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani i bën dhuratë Brunos (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Noizy bën thirrje për ta votuar Stresin (FOTO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno thotë se mes Xhulit dhe Atdheut po lind diçka (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa zgjohet ndryshe sot dhe ‘fajtor’ është Andi (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Mu ka dridh zemra”, Artanit nuk i del inati me Stresin (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Nuk shkon kurgjo me bërryla”, Vedati flet për debatet brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Çka po i pëlqen Andit nga njohja me Gresën? (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu e do vetëm këtë gjë nga eksperienca në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i mërzitur për Gresën: U bë kurban… (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli dhe Atdheu më të afërt se kurrë, shijojnë xhakuzin larg banorëve të tjerë (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Vëllai i Madh” do t’i jap dënimin e merituar Mbresës, për mospërfilljen e komandës “ngrij-shkrij” (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë rrëfimit emocionues, Arta zbuloi se nëna e saj dikur kishte vuajtur nga kanceri në gji (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Kë doni të shpëtoni? Të nominuarit e kësaj jave janë: Stresi, Mbresa, Gresa dhe Xhuli (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pjesa e dytë e nominimeve – kush kë e nominoi sonte? (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Emocionohet Arta, befasohet nga mbesat (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

https://klankosovaPjesa e parë e nominimeve – kush kë e nominoi sonte? (VIDEO).tv/mos-prek-ne-familje-nuk-ka-te-ndalur-perplasja-e-stresit-me-artanin-video/

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Mos prek në familje”, nuk ka të ndalur përplasja e Stresit me Artanin (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Energji e pafund, Bruno nuk ndalet duke kënduar e kërcyer (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati i kërkon Ganes një “miniq” nga dollapi i saj, plasin të qeshurat në shtëpi (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani: Stresi po e humb lojën, prandaj shkoi aq larg sa tentoi “ta njollosë emrin e babait tim të ndjerë” (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Qe 3 ditë s’kam ngrënë bukë për shkak të ofendimit tënd”, vazhdon debati Stresi-Artani (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ngjuk-ngjuk”, Vedati shkakton shumë të qeshura me komentimin për lidhjen Andi-Gresa (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Episodi i fundit i “serialit” Andi dhe Gresa (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ganja eliminohet nga shtëpia Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjoni me mesazh për banorët: Jeni më të mirët, mos më zhgënjeni, bëni sa më shumë show (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Getinjo për hyrjen e Vedatit në shtëpi: I uroj vetëm fat (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Sa vjet jetë i ki, aq vjet e pi cigaren”, Arta përplaset me Mbresën (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Përplasja” mes Himenës dhe Artës lidhur me komentin e aktores për raportin me Artanin (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati: Janë liberalizuar vizat, aeroplani me piten e Xhulit do të niset nga Prishtina për në Komoran (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Fisi për hyrjen e Vedatit në shtëpi: Transferim më të fortë vetëm CR7 në Arabi (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ana: Banorët do ia kenë frikën Vedatit (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i kërkon falje publike Xhulit, pas debatit të ashpër të së premtes (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu e ndërron vendin, Xhuli ngritët dhe ulet afër tij (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Raporti mes Julianës dhe Atdheut: Çfarë po ndodhë mes tyre? (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedat Bajrami banori më i ri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sonte një eliminim, hapet televotimi për banorin më pak të preferuar

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Jam e hapur për njohje të re me Atdheun, dua ta njoh më thellë”, thotë Xhuli (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Fisi drejtuar Xhulit: Më ndërrove me Atdheun për një ditë e gjysmë (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Pash Zoti mos filozofo shumë”, Fisi iu dërgon mesazh banorëve (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedat Bajrami shfaqet në Big Brother VIP Kosova, por cili do të jetë roli i tij? (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Anita Haradinaj opinionistja më e re në Big Brother VIP Kosova, këto janë fjalët e para të saj (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Fillon nata Prime e Big Brother VIP Kosova, iu presin befasi të shumta (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Anita Haradinaj nga sonte ulet në karrigen e opinionistes së Big Brother VIP Kosova

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa: S’hap dot agjenci mode në Kosovë, këtu një baba se lë vajzën 15-vjeçe të shkojë në Milano (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjoni rikthehet – sonte spektakël me të papritura që do ju lënë gojëhapur (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Turp me u kap për ushqim”, banorët ‘përplasen’ për drekën (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Luxury Nails zbukuron thonjtë e vajzave të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vajzat e Big Brother VIP Kosova surprizohen nga “Vëllai i Madh” (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Besoj në dashuri në shikim të parë”, Atdheu puth Xhulin, por nga larg (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli kruan mjekrën e Atdheut (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu nuk u zgjua mirë sot dhe fajin e kanë banorët (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani ka për t’i thënë diçka nënës së tij përmes ekranit (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani thotë se duhanpirësit kanë qenë më pak të rrezikuar nga COVID-19 (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno shqetësohet për Ganën: S’të kam parë edhe aq mirë (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu zgjohet i pari, shijon kafen e mëngjesit i vetëm (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Lugati sonte bëhet pjesë e mbrëmjes Prime

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“S’po du”, Mbresa nuk e respekton lojën “ngri-shkri” (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbani të qeshurat, “Vëllai i Madh” ngrin Stresin dhe Brunon në orët e vona (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa flet për Xhulin me Blastën (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena i drejtohet Artës: Ki kujdes se si flet se nuk t’a fali (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Je e vetmja dashuri, gjysmën e zemrës ma more ti”, Andi me këngë kushtuar Gresës (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien rregullon shtratin dhe vë kurorën e mbretit tek pjesa ku flinte Getinjo (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli tregon emrat e grupit kundër saj, flet edhe për Atdheun: Më tha që ka ardhë për mua (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli kujdeset për Atdheun, i bën ushqim (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

U dorëzua, nuk bëri mirë!”, “Vendim i çuditshëm, do të fitonte!”- Si po shihet dalja e Getinjos nga BBVK (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Publikut nuk i iku afërsia në mes të Xhulit dhe Fisit, por si janë njohur ata jashtë shtëpisë? (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ganja e përvëlon dorën me çaj (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Trileqja Andi- Gresa- Mbresa, Neziri ironizion: Mbetet për t’u parë kujt i shkaktoi më shumë dhimbje barku (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli – Atdheut: Mua më duhet një burrë shumë i fortë – Ai i thotë se është dashuruar (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Kurrë më mos i prek”, Vivieni dhe Xhuli debatojnë për rrobat në lavanderi (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Cila është lidhja e Atdhe Xheravinës dhe Mbresës jashtë shtëpisë? Flet motra e saj (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Jemi me ty mbretëreshë”, Ganja surprizohet nga fluturakja mbi oborrin e shtëpisë (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

U largua për shkaqe shëndetësore, por Lugati është fitues i BBVK sipas Afërdita Paqaradës (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i falënderohet Zotit teksa mediton, më pas thotë se i mungon shumë gjyshja (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Na befasoi, por u largua, apo e larguan Afërdita Paqaradën? Dëgjojeni çka ka për të thënë (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Jemi 12 fëmijë”, Himena lë të habitur banorët (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Iu futën në shtëpi dhe e plaçkitën”, Afërdita Paqarada tregon fatkeqësinë që i ndodhi natën që la BBVK (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi me rima interesante teksa zbaton sfidën për buxhetin, të qeshura të shumta mes banorëve (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Unë mbledhë lule, ti pi bari”, Mbresa këndon një version ndryshe të këngës “Qingji i vogël” (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani, Stresit: Me kthimin e fanellës e ke njollosur emrin e babait tim (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ishte gjesti më i mirë që kam bërë”, Stresi për kthimin e fanellës te rrobat e Artanit (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana tashmë ka nisur të mendojë përgatitjen e bukës për Ramazan (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Arta drejtuar Himenës: Durim, kur flet dikush tjetër, kjo është mungesë respekti (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vivien dhe Bruno, kryejnë bashkë ushtrimet e mëngjesit (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli surprizohet me një buqetë me lule nga qielli (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Artan, jemi me ty”, surpriza tjetër nga qielli (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e shijojnë të dielën nën rrezet e diellit (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa dhe Blasta nisin ditën duke bërë kafe së bashku (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gazetarja e shoubizit: “Big Brother VIP Kosova”, është një gjë shumë e mirë dhe e nevojshme (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Psikologia Studenica: Programet “Reality Show” kanë ndikim të hatashëm në jetën tonë (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli: Burri im do të kisha pasur dëshirë t’i ketë vetitë e Artanit (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

“E lumja ajo vjehërr për ty”, Atdheu fillon ta ngacmojë Xhulin (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Mu do më kishte ardhur marre”, përplasen Arta dhe Mbresa (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani: Nuk mund të rri me dikë që nuk ka sens humori (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Hajde qitu bojna llaf”, Mbresa e fton Atdheun të bashkohet me të, Xhulin e Himenën (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Ne nuk jemi në xhami”, Mbresa teksa diskutojnë për çështjen e epitetit “gjarpër” (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret