A mendon se ke bërë në fillimin qengjin e urtë dhe ke pirë dy “nëna”? Përgjigjet Artani (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani është përgjigjur në një mori të pyetjeve nga publiku në darkën e finalistëve.

Në pyetjen se: “A mendon se ke bërë në fillimin qengjin e urtë dhe ke pirë dy “nëna”?.

Artani u shpreh se strategjia e tij e lojës e ka dërguar deri në finale.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/a-mendon-se-ke-bere-ne-fillimin-qengjin-e-urte-dhe-ke-pire-dy-nena-pergjigjet-artani-video/