“A mendoni se Stresi i frikësohet Mbresës?”, pyetja pikante vazhdon të nxis debate mes tyre (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mes Stresit dhe Mbresës ka pasur sot disa diskutime.

Ata kanë folur për çështjen se a i frikësohet Stresi, Mbresës, përcjell Klankosova.tv.

Stresi ka diskutuar në lidhje me këtë, duke përfunduar se nuk i frikësohet askujt.

Source:
https://klankosova.tv/a-mendoni-se-stresi-i-frikesohet-mbreses-pyetja-pikante-vazhdon-te-nxis-debate-mes-tyre-video1/