“A munden me hy gratë në odë a?”, pyeti Mbresa, banorët (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë darkës së mbrëmshme, banorët kanë diskutuar për odat shqiptare.

Në një moment, Mbresa ka pyetur banorët se a mund të hyjnë gratë në oda.

“Po more qysh jo”, i është përgjigjur Xhuli.

Videoja e mëposhtme ju sjell bisedën e plotë mes tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/a-munden-me-hy-grate-ne-ode-a-pyeti-mbresa-banoret-video/