Andi dhe Gresa përqafohen dhe i qëndrojnë afër njëri-tjetrit (VIDEO)

2023-03-02

Andi 2.jpg

Andi dhe Gresa janë duke qëndruar sërish afër njëri-tjetrit.

Ata sot me mëngjes u përqafuan dhe dhanë puthje, por edhe u kujdesën bashkë.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/andi-dhe-gresa-perqafohen-dhe-i-qendrojne-afer-njeri-tjetrit-video/