Andi i thotë Brunos: Në disa raste e luan Anton Çettën (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Andi në darkën e të nominuarve i ka treguar Brunos mendimet e tij se pse ai duhet të largohet të hënën nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Ai i ka thënë se Bruno në disa situata reagon me të qeshura dhe nuk debaton.

“E qeshura e jote, euforia e jotja në situata të caktuara pa dashje të ka rrëshqitur”

“Penalizimi më i madh ndoshta është që ju jep këshilla njerëzve, ose e luan Anton Çettën”, ka thënë Andi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/andi-i-thote-brunos-ne-disa-raste-e-luan-anton-cetten-video6/