Andi: Mbresa prej momentit që ka hyrë është mundu të kapet me nga një person (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Stresi kanë biseduar për disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova.

Derisa ishin duke folur për Mbresën, Andi tha se ajo është munduar të ketë debate me banorë të BBVK-ës.

“Mbresa prej momentit që ka hyrë është mundu të kapet me nga një person”, ka thënë Andi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/andi-mbresa-prej-momentit-qe-ka-hyre-eshte-mundu-te-kapet-me-nga-nje-person-video/