Andi me rima interesante teksa zbaton sfidën për buxhetin, të qeshura të shumta mes banorëve (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët këtë javë në sfidën e buxhetit do të flasin vetëm duke kënduar.

E një situatë e tillë padyshim se ka ngjallur edhe shumë të qeshura tek banorët, përcjell Klankosova.tv.

Andi ka bërë disa rima interesante teksa zbatonte këtë sfidë.

Andi dhe Blasta ngjallin të qeshura teksa zbatojnë sfidën nga Vëllai i Madh.

Ata kanë bërë disa rima interesante së bashku, teksa nga Himena e Gresa kanë plasur të qeshurat.

Të qeshura të shumta ka pasur edhe mes banorëve të tjerë teksa zbatojnë sfidën për buxhetin e shtëpisë.

Sfida e buxhetit për banorët ka rezultuar shumë argëtuese, pasi që këto të qeshura nuk janë ndalur për një kohë të gjatë mes tyre.

Source:
https://klankosova.tv/andi-me-rima-interesante-teksa-zbaton-sfiden-per-buxhetin-te-qeshura-te-shumta-mes-banoreve-video/