Andi-Melisës: Nëse Vedati dyshon tek vërtetësia e rrëfimit tënd, do i “gjuhem” në qafë (VIDEO)

2023-03-02

Andii 1.jpg

Andi i ka treguar Melisës se për çfarë mund të debatoj më debatin në raport me këngëtaren.

Ai tha se nëse Vedati dyshon në historinë e Melisës të cilën e ka ndarë me publikun në Big Brother Vip Kosova do ta kundërshtojë.

“Atë gjë që e ka thënë se dyshon që ngjarja është e vërtetë, i pari jam që i mbes në qafë, i pari i gjuhem”.

“Nëse Vedati e ka hedhur në dyshim punën e ngjarjes, unë nuk e shoh ashtu hiç”, ka thënë Andi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/andi-melises-nese-vedati-dyshon-tek-vertetesia-e-rrefimit-tend-do-i-gjuhem-ne-qafe-video/