Andi nga studio Gresës: Dashuria e jetës time (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova, Andi ka pasur disa fjalë për Gresën, të dashurën e tij që është akoma brenda.

Ai i ka thënë asaj se e dashuron shumë.

“Je dashuria e jetës sime, Gresa. Vazhdo vetëm para” , ka thënë Andi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/andi-nga-studio-greses-dashuria-e-jetes-time-video/