Andi: Për hir të dashurisë me Gresën nuk do ta doja as çmimin e madh nëse më ndikon keq (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Andi ka thënë se nuk dëshiron që Gresa të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Ai ka thënë se ajo i jep ndjenjat e dashurisë që më herët nuk ia ka dhënë asnjë vajzë.

“Për hir të dashurisë me Gresën nuk do ta doja as çmimin e madh nëse më ndikon keq”, ka thëë Andi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/andi-per-hir-te-dashurise-me-gresen-nuk-do-ta-doja-as-cmimin-e-madh-nese-me-ndikon-keq-video/