Andi për Julianën: Gjatë tërë kohës dje më ka ngamcuar e hedhur kunja (VIDEO)

2023-03-02

Andii 2.jpg

Andi  i ka folur Melisës për sjelljet e Julianës ndaj tij.

Ai ka thënë se ajo gjatë tërë ditës dje i ka hedhur kunja dhe e ka ngacmuar.

Më tej, banori i Big Brother Vip Kosova shtoi se ajo mendon se shumë fjalë janë me kunja.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/andi-per-julianen-gjate-tere-kohes-dje-me-ka-ngamcuar-e-hedhur-kunja-video/