Andi probleme me shpinën , Gresa i bën masazh (VIDEO)

2023-01-19

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, Andi, gjatë natës së sotme duket të ketë pasur probleme me shpinën, çka bëri që ai të shtrihej në dhomën e gjumit për një masazh.

Në ndihmë i erdhi, Gresa, e cila i ka bërë masazh dhe është kujdesur për të gjatë gjithë kohës.

Por, a kishin dyshja ndonjë bisedë mes vete? Zbulojeni, duke shikuar videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/andi-probleme-me-shpinen-gresa-i-ben-masazh-video/