Andi siguron Melisën për një gjë, dhe ka të bëjë me lojën (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi ka siguruar Melisën se nuk ka qenë deklaratë e tij se banorët e rinj nuk kanë çfarë të japin në lojë.

Ndonëse Melisa i thoshte se ia ka thënë dhe ai pos Xhulit, Andi sërish ka këmbëngulur.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar se çka folën më tej të dy.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/andi-siguron-melisen-per-nje-gje-dhe-ka-te-beje-me-lojen-video/