Andi thotë se e kupton Gresën sa herë që e kapë ankthi (VIDEO)

2023-03-06

Andi Artani588989565

Gjatë bisedës në darkën e të nominuarve mbrëmë, Andi ka thënë se e kupton Gresën sa herë që e ka kapur ankthi.

Ai tha se s’ka mundur ta lë vetëm në situata kur ajo është ndjerë keq.

Ndiqni videon për të kuptuar deklaratën e tij të plotë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/andi-thote-se-e-kupton-gresen-sa-here-qe-e-kape-ankthi-video/