Anita komenton përplasjen e Julianës me Vedatin (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Opinionistja zyrtare e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj, e ka komentuar përplasjen mes Julianës dhe Vedatit.

Ajo është shprehur: “Mua më vjen keq që Xhuli ka ngecur tek strategjia e njëjtë, të ndryshonte pak strategjitë, e kuptoj edhe tensionin që jep ajo shtëpi”.

Anita kishte dhe një qëndrim rreth komenteve të Xhulit ndaj Vedatit.

“Kam dëgjuar që i ka thënë dhe Vedatit ke qëndruar një muaj brenda në shtëpi, prap e mendoj që në dy muaj që ka qëndruar Vedati ka dhënë shumë shou dhe humor ka bërë pjesën e vet të lojës”, ka thënë Haradinaj.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/anita-komenton-perplasjen-e-julianes-me-vedatin-video/