ArtMotion ua mundëson ‘nysave’ ta shikojnë super derbin Bayern – PSG (VIDEO)

2023-03-08

Screenshot 2023 03 08 222122.png

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova janë surprizuar sonte nga kompania më kredibile në vend ArtMotion, derisa atyre iu mundësua ta përcjellin lojën e futbollit në mes të ekipeve Bayern Munich dhe Paris Saint German.

“Banorë kam një lajm shumë të mirë për ju. ArtMotion kompania lidere, njëherësh platforma më e pasur sportive në shqiptari ka vendosur t’iu mundësojë përcjelljen e super derbit në ‘Champions League’ mes Bayern Munich dhe PSG”, thuhej në njoftimin e “Vëllait të Madh”.

Aktualisht, ‘nysat’ po e shijojnë derbin në sallonin e shtëpisë, derisa të githë janë me PSG, përpos Brunos i cili është shfaqur në fanellën e Bayrenit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/artmotion-ua-mundeson-nysave-ta-shikojne-super-derbin-bayern-psg-video/