Arta: E dua vetminë, më pëlqen qetësia (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e shtëpisë më të famshme në vend, Big Brother VIP Kosova, nuk i ndalin bisedat me njëri-tjetrin.

E sot ishte Arta ajo e cila foli pak për vetën, dëshirat dhe preferencat e saj, duke thënë se e do vetminë dhe qetësinë, përcjell Klankosova.tv.

“E dua vetminë, më pëlqen qetësia”, është shprehur tutje Arta.

Source:
https://klankosova.tv/arta-e-dua-vetmine-me-pelqen-qetesia-video/