Arta e pa në ëndërr Ganën, por si? (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ganimete Abazi u eliminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, pasi publiku e votoi më së paku për të qëndruar brenda.

Për këtë, banorët u mërzitën dhe i uruan asaj më të mirat.

Sot, pasi Arta u zgjua nga gjumi tregoi se e ka parë në ëndërr Ganën, njofton Klankosova.tv.

Në videon më poshtë mund ta kuptoni si e pa aktorja, këngëtaren.

Source:
https://klankosova.tv/arta-e-pa-ne-enderr-ganen-por-si-video/