Artani: 100 mijë euro do t’i dhuroj për bamirësi nëse e fitoj Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 02 230511.png

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani po vazhdon të shijojë darkën e të nominuarve bashkë me pesë banorët e tjerë, derisa të gjithë po u përgjigjen pyetjeve interesante.

“A je i gatshëm të japësh një shumë të konsiderueshme parash për bamirësi nëse fiton Big Brother VIP Kosova?”, ka qenë një pyetje drejtuar Artanit.

“Me plot bindje e them që 100 mijë euro jam gjendje për ti dhënë për bamirësi”, ka thënë pos tjerash Artani në përgjigjen e tij.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/artani-100-mije-euro-do-ti-dhuroj-per-bamiresi-nese-e-fitoj-big-brother-vip-kosova-video/