Artani, Bruno dhe Artani përshëndetin Dafinën për dërgimin e drekës (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Dafina, sot u ka bërë një befasi banorëve të tjerë të shtëpisë më të madhe në vend.

Ajo atyre u ka dërguar ushqim tradicional shqiptar. Banorët e falënderuan Dafinën për veprimin që bëri.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-bruno-dhe-artani-pershendetin-dafinen-per-dergimin-e-drekes-video/