Artani drejtuar Mbresës: Je shpifëse, e shpifëset nuk i dëshiron askush në shoqëri (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 03 011119.png

Përplasje e ashpër ka ndodhur në darkën e të nominuarve mes Mbresës dhe Artanit.

Mbresa e ka quajtur aktorin “cinik” dhe “të dhunshëm”, derisa diçka të tillë e ka mohuar ai.

“Kam thënë po ‘iu djegë’ e jo ‘ko me ju djegë’, ti vetëm një shpifëse je e shpifëset nuk i dëshiron askush në shoqëri”, ka thënë Artani pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/artani-drejtuar-mbreses-je-shpifese-e-shpifeset-nuk-i-deshiron-askush-ne-shoqeri-video/