Artani drejtuar Stresit: Tentuat ta qitni Vedatin keq, por publiku ua përplasi për fytyre (VIDEO)

2023-03-04

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani në një përplasje që kishte me Stresin, e ka akuzuar këtë të fundit bashkë me Xhulin dhe Mbresën se “kanë dashur t’a keq ekspozojnë Vedatin”.

Por, sipas Artanit, të njëjtën “tentativë” e ka ndalur publiku me votat e tyre, teksa zgjodhën pikërisht si “konkurrentin më të preferuar të momentit”.

“Tentimin e keni pasur për ta qitë njeriun keq dhe publiku ua ka përplasur për fytyre, të tre juve”, u ka thënë Artani, Stresit Mbresës dhe Xhulit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-drejtuar-stresit-tentuat-ta-qitni-vedatin-keq-por-publiku-ua-perplasi-per-fytyre-video/