Artani ka për t’i thënë diçka nënës së tij përmes ekranit (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artan Thaqi i ka dërguar një mesazh sot nënës së tij përmes ekranit.

Teksa komediani ishte i vetëm në oborrin e shtëpisë, ai e përshëndeti nënën dhe tha se është i bindur se po e shikon.

Ai poashtu shprehu mallin e tij për të dhe gjithë familjen, njofton Klankosova.tv.

Më poshtë videoja.

Source:
https://klankosova.tv/artani-ka-per-ti-thene-dicka-nenes-se-tij-permes-ekranit-video/