Artani mendon se Xhuli dhe Stresi e kanë humbur lojën (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani i ka thënë Andit se mendon që Juliana dhe Stresi e kanë humbur lojën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Atyre moti u ka rënë lidershipi, për mua të dytë e kanë humbur lojën”.

“Janë të humbur kurrfarë shembulli nuk kanë dhënë”, ka thënë Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-mendon-se-xhuli-dhe-stresi-e-kane-humbur-lojen-video/