Artani ndryshon stilin e flokëve (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani ka vendosur të ndryshojë stilin e flokëve.

Me t’u zgjuar në mëngjes, komediani shkoi në banjo dhe rregulloi flokët, duke i kthyer ato në të drejta nga kaçurrela siç edhe i ka.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Ndiqni videon.

Source:
https://klankosova.tv/artani-ndryshon-stilin-e-flokeve-video/