Artani përplaset me Xhulin: Ti je fake në shpirt (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani është përplasur me Xhulin gjatë ditës së sotme.

Në një moment derisa finalistët po qëndronin në oborrin e shtëpisë, aktori i tha Xhulit se është “fake në shpirt”.

Xhuli më pas ia ktheu me “në xhep të shti”.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/artani-perplaset-me-xhulin-ti-je-fake-ne-shpirt-video/