Artani tregon momentin më të bukur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Prime i sontëm ka filluar dhe po vazhdon me befasi të shumta për banorët.

E një e tillë erdhi për Artanin, që ishte një mesazh nga shokët e tij.

Ndërkaq, para befasisë ai tregoi edhe se cili ishte momenti më i bukur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, duke përfshirë këtu edhe takimin me fëmijët dhe bashkëshorten e tij.

Source:
https://klankosova.tv/artani-tregon-momentin-me-te-bukur-brenda-shtepise-se-big-brother-vip-kosova-video/