Atdheu e ndërron vendin, Xhuli ngritët dhe ulet afër tij (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu dhe Xhuli gjatë ditëve të fundit janë parë shumë afër njëri-tjetrit.

Ata janë shprehur se po kalojnë mirë së bashku, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkaq, sonte në Prime, pas një situate me Mbresën, Atdheu ka ndërruar vendin, ndërkaq Xhuli është ngritur dhe është ulur afër tij.

Source:
https://klankosova.tv/atdheu-e-nderron-vendin-xhuli-ngritet-dhe-ulet-afer-tij-video/