Atdheu, Edoni dhe Himena rikthehen në shtëpi – finalistët mbetën të habitur

2023-03-11

Screenshot 2023 03 11 204328.png

Ish konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, përfshirë: Edonin, Himenën dhe Atdheun kanë hyrë gjatë ditës së sotme përsëri në shtëpinë më të ndjekur në vend e më gjerë.

Të tre ish konkurrentët janë mirëpritur nga banorët aktualë, derisa nuk munguan përqafimet e shumta.

Sigurisht, fokusi kryesor ishte në takimin e parë në mes të Xhulit dhe Atdheut, që pas eliminimit të këtij të fundit nga BBVK.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

Source:
https://klankosova.tv/atdheu-edoni-dhe-himena-rikthehen-ne-shtepi-finalistet-mbeten-te-habitur/