Atdheu shkrihet së qeshuri gjatë sfidës “ngrij-shkrij” (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë orëvë të vona, banorëve iu është kërkuar të ngrijnë.

Atdheu, Stresi dhe Vedati ishin në dhomën e gjumit kur atyre iu desh të ngrijnë në momente goxha qesharake, njofton Klankosova.tv.

Teksa Atdheu ishte i shtrirë, ai nuk mund t’i mbante të qeshurat duke parë dy banorët e tjerë në pozitat e tyre.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/atdheu-shkrihet-se-qeshuri-gjate-sfides-ngrij-shkrij-video/