Atdheu zgjohet i pari, shijon kafen e mëngjesit i vetëm (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banori i ri i Big Brother VIP Kosova, Atdhe Xharavina, është zgjuar i pari sot.

Ai ia përgatiti vetes kafen dhe e shijoi në oborrin e shtëpisë, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/atdheu-zgjohet-i-pari-shijon-kafen-e-mengjesit-i-vetem-video/