Atmosferë festive, Cinco’s surprizon ‘nysat’ me kokteje dhe shisha me shije unike (VIDEO)

2023-03-08

Screenshot 2023 03 09 015706.png

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë surprizuar nga Cinco’s Bar, derisa në oborrin e shtëpisë ata kanë gjetur një shank me pije dhe me punonjës, që i shërbyen ata me kokteje unike dhe shisha të veçanta.

“Mbrëmja e sotme do të jetë më ndryshe dhe kjo falë Cinco’s Bar. Në oborr ju presin koktej të veçantë me shisha unike dhe shije të veçanta”, u tha pos tjerash në njoftimin e “Vëllait të Madh” mbi surprizën.

Për të parë se si e shijuan ata këtë befasi, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/atmosfere-festive-cincos-surprizon-nysat-me-kokteje-dhe-shisha-me-shije-unike-video/