“Baby shark” – Vedati, Bruno dhe Artani këndojnë këngë për fëmijë (VIDEO)

2023-03-04

Screenshot 2023 03 04 204429.png

Pas një sërë përplasjesh, tre prej konkurrentëve të kastit të Big Brother VIP Kosova, Vedati, Bruno dhe Artani kanë pëlqyer ta ndryshojnë atmosferën në shtëpi, teksa kanë kënduar së bashku.

Të tre banorët kanë kënduar këngë fëmijësh, një prej të cilave ishte edhe hitin ikonik “Baby Shark”.

E për të parë e dëgjuar se si ata e interpretuan këngën hit të fëmijëve, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/baby-shark-vedati-bruno-dhe-artani-kendojne-kenge-per-femije-video/