Banorët e Big Brother VIP Kosova urojnë 7 Marsin (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e Big Brother VIP Kosova kanë uruar mësimdhënësit në ditën e tyre.

Ata kanë ngritur dolli për mësuesit teksa po shijonin darkën në oborrin e shtëpisë.

Ndiqni momentin në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-e-big-brother-vip-kosova-urojne-7-marsin-video/