Banorët flasin për gazrat, Arta thotë se “baballarëve s’iu zihet për të madhe” (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Disa nga banorët e Big Brother VIP Kosova kanë folur për gazrat.

Teksa Arta fliste me Artanin dhe Xhulin, ajo tha se kur baballarët lëshojnë gazra “nuk iu zihet për të madhe”.

Gjithsesi, ajo tha për vete se kur i lëshon ato, gëzohet.

Ndiqni diskutimin e tyre në videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-flasin-per-gazrat-arta-thote-se-baballareve-siu-zihet-per-te-madhe-video/