“Banorët nuk i shoh si armiq, por si konkurrentë”, thotë Artani (VIDEO)

2023-03-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani i ka thënë Melisës se banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova nuk i sheh si armiq, por si konkurrentë.

Kjo deklaratë e tij erdhi pasi Melisa e pyeti se pse është duke u sjellë më ndryshe me Julianën, sipas saj, nuk duhet të jetë një kontakt i tillë pasi kanë pasur debate më herët.

“Unë mendimin e njëjtë e kam për Julianën, nuk e kam ndryshuar”, ka thënë Artani.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/banoret-nuk-i-shoh-si-armiq-por-si-konkurrente-thote-artani-video/