Basti i vendosur nga Juliana dhe Vedati, kush do ta fitojë? (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pas sfidës së energjisë që patën sot banorët e Big Brother Vip Kosova, Vedati dhe Juliana e bënë një bast.

Ata hodhën bast për numrin e përqindjes që do të fitonin nga gara, sipas Vëllait të Madh.

Vedati tha se do të fitojnë 90 për qind, ndërsa Xhuli tha se do t’i arrijë në 85 për qind të sfidës.

Dyshja në fjalë thanë se ai që do t’ia qëllojë do t’i fitojë 100 euro.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/basti-i-vendosur-nga-juliana-dhe-vedati-kush-do-ta-fitoje-video/