Befason Xhuli, tregon emrin e banores që e do në finale (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli ka treguar emrin e banores, të cilën e do në finale.

Ajo e tha emrin e saj gjatë një diskutimi me banorët në oborrin e shtëpisë teksa po i shijonin rrezet e diellit.

Se për kë e pati fjalën e kuptoni duke klikuar në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/befason-xhuli-tregon-emrin-e-banores-qe-e-do-ne-finale-video/