Beka fshehët si zhytës në pishinë, befason banorët teksa bëjnë party (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mc Beka është rikthyer sërish në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për të qëndruar për 24 orë me pesë finalistët.

Ai ishte duke u zhytur në pishinën e shtëpisë, derisa banorët ishin duke u kënaqur në një ndejë që sot e patën të organizuar në oborr.

Momentin kur banorët e panë Bekën të gjithë u lumturuan dhe duartrokitën për të.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/beka-fshehet-si-zhytes-ne-pishine-befason-banoret-teksa-bejne-party-video/