Beka: Jetoj në katin e 14-të, tri vjet nuk ka punuar ashensori (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Në njërën nga pauzat e darkës, banorët diskutuan për mungesën e ashensorëve nëpër banesat e tyre.

E ajo që çuditi finalistët ishte deklarata e ish-banorit Mc Beka, i cili tha se jeton në katin e 14-të dhe se për tri vjet nuk kishte funksionuar ashensori në ndërtesën ku banon.

“Në të 14 kat jetoj, tri vjet nuk ka punuar lifti. 278 shkallë i ka”, u shpreh ish-banori.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/beka-jetoj-ne-katin-e-14-te-tri-vjet-nuk-ka-punuar-ashensori-video/