Bie telefoni, Xhuli merr dhuratë për 8 Mars nga nëna e saj (VIDEO)

2023-03-08

Screenshot 2023 03 09 015019.png

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli është surprizuar nga nëna e saj me rastin e festës së 8 Marsit.

Ajo ka pranuar një letër të shkruar nga e ëma dhe një buqetë me lule, e mungesë nuk shënuan as emocionet e shumta.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/bie-telefoni-xhuli-merr-dhurate-per-8-mars-nga-nena-e-saj-video/