Bruno: Jam ai peshkaqen që nuk llogaris peshkaqenë të tjerë (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Bruno e ka komentuar deklaratën e Mbresës lidhur me të se pse mendon që këngëtari duhet të lë shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

“Jam ai peshkaqen që nuk llogaris peshkaqenë të tjerë”, ka thënë Bruno, pas fjalëve që Mbresa ia bëri një krahasim figurativ me peshkaqen.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-jam-ai-peshkaqen-qe-nuk-llogaris-peshkaqene-te-tjere-video/