Bruno: Këtu edhe vdekjen ta kthejnë në strategji (VIDEO)

2023-03-02

Bruno 1.jpg

Bruno ka biseduar me Gresën për sjelljet e banorëve të tjerë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai ka thënë se disa prej banorëve të BBVK-ës nuk kuptojnë për disa gjëra të ndryshme.

“Kam mendime për kë dikë nuk e kë në diskutim, kam mendime për sa kam parë këtu për një muaj e gjysmë”.

“Nuk e kuptoj, këtu edhe ti thuash tjetrit se e kam një fatkeqësi thonë po gënjën, këtu edhe vdekjen ta kthejnë në strategji”, ka thënë Bruno.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-ketu-edhe-vdekjen-ta-kthejne-ne-strategji-video5/