Bruno përplaset edhe me Stresin, pas diskutimit të zëshëm me Xhulin (VIDEO)

2023-03-04

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atmosfera në shtëpinë më të ndjekur të momentit, atë të Big Brother VIP Kosova, po vazhdon të mbetet e tensionuar, ndërsa finalja po afron.

Kësisoj, pasi Xhuli u largua nga tavolina për shkak të Brunos, ky i fundit vazhdoi zemërimin e tij edhe karshi Stresit, ndaj të cilit në një lloj mënyrë u revoltua për mos reagim.

Por, Stresi ishte i prerë në përgjigjen e tij, teksa ka thënë se “nuk ia ndalë gojën askujt”.

E për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-perplaset-edhe-me-stresin-pas-diskutimit-te-zeshem-me-xhulin-video/