Bruno shqetësohet për Ganën: S’të kam parë edhe aq mirë (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë orëve të vona, Bruno është shprehur i shqetësuar për Ganën.

Kjo për faktin se këngëtari nga Shqipëria ka menduar se artistja nuk është ndier mirë një ditë më herët, njofton Klankosova.tv.

Por Ganja i tha Brunos se është mirë dhe se në përditshmëri ajo është person i tillë.

Ndiqni bisedën e tyre në videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-shqetesohet-per-ganen-ste-kam-pare-edhe-aq-mire-video/