Bruno thotë se mes Xhulit dhe Atdheut po lind diçka (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Bruno e ka komentuar pëlqimin mes Xhulit dhe Atdheut.

Në një diskutim në kuzhinë me disa banorë ku prezentë ishte edhe Xhuli, këngëtari nga Shqipëria tha se mes këtyre dy banorëve po lind diçka, njofton Klankosova.tv.

Videoja e mëposhtme ju sjell diskutimin e plotë.

Source:
https://klankosova.tv/bruno-thote-se-mes-xhulit-dhe-atdheut-po-lind-dicka-video/