“Çika e vogël e ka ditëlindjen”, Vedatit i mungojnë vajzat e tij (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Vedat Bajrami është baba i dy vajzave, të cilat i përmend shpesh në shtëpinë Big Brother VIP Kosova.

E gjatë javës, njëra nga vajzat e tij ka festuar ditëlindjen, ku Vedati ia ka uruar përmes kamerave, duke u shprehur se po i mungojnë vajzat shumë.

Urimit të tij i janë bashkangjitur edhe banorët e tjerë, duke kënduar këngën e ditëlindjes për vajzën e Vedatit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/cika-e-vogel-e-ka-ditelindjen-vedatit-i-mungojne-vajzat-e-tij-video/