Çka i ndodh Brunos sa herë që vjen Prime? (VIDEO)

2023-03-09

Bruno 14

Në një diskutim gjatë natës së mbrëmshme, Bruno i ka treguar Xhulit se çka i ndodh sa herë që afrohet nata Prime.

Këngëtari nga Shqipëria i tha asaj se kur afrohet spektakli ka shumë emocione, edhe nëse nuk është i nominuar.

Ndiqni videon dhe dëgjojeni të plotë rrëfimin e tij.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/cka-i-ndodh-brunos-sa-here-qe-vjen-prime-video/