Dafina, Vedatit: Pse nuk i ke kërkuar falje Julianës? (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ajo e pyeti atë pse nuk i ka kërkuar falje Julianës, pasi finalistja ia kishte kërkuar atë gjë.

Më pas Vedati tha: “Ajo ish mësu me i kërku falje këtu për 12 herë me radhë, për gabime të saja”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/dafina-vedatit-pse-nuk-i-ke-kerkuar-falje-julianes-video/